Kurumsal

Hizmet Sağladığımız Alanlar

Profesyonel ev temizliği, İş yeri ve Ofis temizliği, Dış cephe ve cam temizliği, ilaçlama hizmeti, koltuk, sandalye, halıfleks ve yatak yıkama hizmeti, boya - badana hizmeti gibi ihtiyaç duyulan alanlarda profesyonel ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sağlamaktayız.
Yetişmiş temizlik ve ofis personellerimiz ile işletme ve kurumlara yönetimin anlamında destek sağlamaktayız. Aylık ya da periyodik olarak temizlik personelleri temin etmekte, personeli düzenli olarak denetlemekte ve eğitime tabii tutmaktayız. Doğru ekipman ve kimyasal kullanımı hakkında düzenli olarak eğitim almaktadır personellerimiz.

Profesyonel Temizlik

Ev temizliği hizmetinde ise sadece profesyonel ev temizliği hizmeti sağlamaktayız. Temizlik ekiplerimiz evlerinizi dip bucak temizlemekte, buhar makinesi ile dezenfekte etmektedir.
Firmamız her yıl düzenli olarak temizlik makinelerini yenilemekte ve son teknolojik makineler ve ekipmanlarla hizmet sağlamaktadır.
İş yerlerine sağladığımız ücretsiz keşif ile firmalarınızın ihtiyaç duyduğu temizlik hizmetlerini belirliyor ve fiyat teklifi veriyoruz. Personellerimizi sürekli eğitime tabii tutarak kimyasal ve makineleri hatasız kullanmalarını sağlıyoruz. Kimyasalların kullanımının insan sağlığına etkisi konusunda, sorumluluğumuz bilerek personel yetiştirmekteyiz ve iş yerlerine ve evlere kusursuz temizlik hizmeti sağlamaktayız.
İstanbul’da 100’e yakın kurum ve kuruluşa ofis temizliği, dış cephe ve cam temizliği hizmeti sağlamaktayız, bunun yanı sıra düzenli olarak koltuk ve sandalyelerini yıkamakta, ilaçlama hizmeti sağlamaktayız.
Düzenli olarak temizlenen ofislere çok makul fiyat teklifleri sunmaktayız, temizlik malzeme ve ekipmanlarını temin etmekteyiz.
Günümüzde artık işletmeler dış kaynak olarak güvenlik ve temizlik hizmetlerini dışarıdan temin etmekte, maliyetleri açısından büyük fayda sağlamaktadırlar.

Whatsapp İletişim Hattı