Koltuk Ve Halıfleks Yıkama

Temizlik yapmak her kadın için zorlayıcı yönleri olan işlerdir. Özellikle de koltuk ve halıfleks yıkama işi son derece yorucu bir iştir. Yorucu olmasının yanında yeterli bir kas gücü ya da gerekli ekipmanlar olmadığında bu temizlik istenildiği şekilde de olmayacaktır. Çünkü derinlemesine bir koltuk temizleme işlemi için mutlaka çekim gücü yüksek makineler kullanılması gerekiyor. Firmamız bu konuda oldukça iyi işler yapıyor. Çok geniş bir müşteri portföyü bulunan firmamız hemen her türlü koltuğun yıkama işlemini gerçekleştiriyor. Aynı zamanda halıfleks gibi yerinden kalkmayan halılar için de yerinde yıkama hizmeti veriyoruz. Bu işlerin tamamını profesyonel bir iş anlayışı ile yapıyoruz. 

Hızlı Ve Güvenilir Temizlik 

AGT: abone group temizlik firmamız koltuk ve halıfleks yıkama işinde yılların deneyimi ile hizmet veriyor. Bu alanda hizmet verirken mutlaka en son teknolojinin ürünü olan yıkama makinelerini kullanıyoruz. Makineler en derinlerde katılaşmış kir tabakalarını dahi yumuşatıyor ve çekiyor. Yıkama işleminde öncelikle koltuklara ve halıflekslere uygun temizleme ürünleri kullanıyoruz. Koltuklar yıkanırken mutlaka uygun koltuk şampuanları ile köpükleniyor, ıslatılıyor ve sonrasında da makineler ile fırçalandıktan sonra çekiliyor. Islanan koltuk ve halıflekslerde kirler yumuşadığı için daha kolay şekilde temizlenebiliyor. Ancak bu işlem elde eski usuller ile yapıldığında yeteri kadar temizlenme sağlanmıyor. Firmamız bu konularda en iyi şekilde destek vererek sizlerin bu ağır iş yükü altında ezilmesine izin vermiyor. 

Koltuk Ve Halıfleks Temizliğinde Önemli Detaylar

Koltuk ve halıfleks yıkama firmamız temizlik sırasında bir takım konulara özen gösteriyor. Bunlardan biri de yıkanacak olan eşyanın yapısıdır. Kullandığımız deterjanlar ve şampuanlar insanların sağlığına kesinlikle zarar veren türden ürünler değildir. Tamamen doğal olan ürünler kullanıyoruz. Tüm ürünlerimiz çevre dostu olup eşyalarınızın renginin solmasına ya da koltuklarda doku bozulmasına neden olmuyor. Hemen her türlü koltuğu yıkıyoruz. Koltuklar yıkandıktan belli bir saat geçtikten sonra kullanıma hazır hale geliyor. Yerinde yıkama hizmetimiz ile hem evinizdeki hem de iş yerinizdeki halıfleksleri yıkatma imkânınız bulunuyor. Koltuklarınız ve halıfleksleriniz firmamız sayesinde daha rahat bir şekilde kullanılabiliyor.

Leave a comment

Whatsapp İletişim Hattı