Dezenfeksiyon Şirketi

Firmamız ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerine 2003 yılında İstanbul’da başlamıştır, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ilaçlama ve dezenfekte hizmeti sağlamaktayız.

İş yeri, ofis, fabrika, mağaza, alışveriş merkezi, bahçe ve apartman genel alanlarını sağlık bakanlığı onaylı dezenfekte ürünleri ile steril hale getiriyoruz.

Covid-19’a Virüsüne Karşı Dezenfeksiyon Hizmeti

AGT dezenfekte ekibimiz, ev, işyeri, fabrika, apartman ortak alanları ve mağazalardaki virüsleri yok etmek ve steril ortamlar sağlamak için hizmetinizde. Sağlık bakanlığı onaylı yüzey dezenfeksiyon ürünleri ile virüslerin %99.99’unu yok etmekteyiz. Kullanılan ürünlerin insan sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur. Dezenfeksiyon sonrası 5-10 dakika alanların havalandırılması yeterlidir.

İş yerlerine ve evlere sağladığımız ucuz ve kaliteli dezenfeksiyon hizmeti ile İstanbul’un tüm semtlerine mobil ekiplerimizle ulaşıyoruz.

Nano Dezenfeksiyon Hizmeti

Nano dezenfeksiyon hizmeti virüslerin ulv cihazlarla püskürtme yöntemi ile yok edilmesi işlemidir. Bu işlem ortalama 100 – 200 metre kare bir ev için 10-20 dakika kadar sürmektedir. Kapalı alanlara ve evlere uygulanabilir bir yöntemdir. Havayı temizlemektedir.

Dezenfeksiyon sırasında evde bulunmanızın bir sakıncası yoktur, işlem sonrasında da evinizi ya da işyerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzmanlarında belirttiği gibi yapılan çalışmaların sonucu bu işlem sonrası ortamda bulunan virüslerin %99 oranında yok olduğudur.

Ev ve Ofis Dezenfeksiyon Şirketi olarak bu hizmeti ucuza sağlamayı ilke edindik. Kaliteden ödün vermeden, TSE uygun ve Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfeksiyon ürünleri ile fiyatlarımız 200 liradan başlamaktadır. Bu fiyatlarımız 2021 yılı içerisinde geçerlidir.

Dezenfekte Ettiğimiz Alanlar

Ofis, İşyeri, Büro ve Mağaza Dezenfeksiyon Hizmeti

Ticari alanların dezenfekte hizmeti ile işyerinizde tüm ortak kullanım alanlarının uzman ekiplerimizle dezenfekte edilmesi işlemidir. Sizin temin etmeniz gereken bir şey yoktur. Dezenfekte ekibimiz maskeli, eldivenli ve Ulv Nano Gümüş İyon Teknoloji cihazı ile gelmektedir. Kapalı alanlar için çalışanların 15 dakika alan dışına çıkması yeterlidir. Sonrasında çalışanlarınız çalışma yerlerine geçip, çalışmasına devam edebilir. Ekonomik ve kaliteli işyeri dezenfeksiyon hizmeti için bizlere whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ev Dezenfeksiyon Hizmeti

Özellikle şüpheli durumlarda ihtiyaç duyulan dezenfekte hizmetidir. Evde pozitif vaka olduysa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eviniz Sağlık bakanlığı onaylı ürünlerle hızlıca dezenfekte edilir ve ortamdaki virüsler yok edilir. Uygun dezenfekte hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Dezenfekte ekiplerimiz 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

Apartman Ortak Alanlarının Dezenfeksiyon Hizmeti

Site yönetimi ve apartman yöneticilerinin talebi üzerine sağlanan hizmettir. Düzenli olarak dezenfekte edilen apartman ortak alanları sonrası vakaların bu apartmanlarda az olduğu görülmektedir. El değen tüm alanlar profesyonel dezenfekte ekiplerimizce dezenfekte edilir. Makul apartman ortak alan dezenfekte hizmeti için bizlere whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktayız. Bu işlemin düzenli olarak haftalık yapılması gerekmektedir, haftalık düzenli taleplerinizde fiyatlarımız çok uygundur.

Fabrika Dezenfeksiyon Hizmeti
Fabrikalar yoğun insan trafiğinin olduğu kapalı ortamlardan oluşmaktadır. Bulaş riskinin en fazla olduğu alanlardır. Mesai saatleri öncesi ya da sonrası dezenfeksiyon işleminin yapılması gerekmektedir. Ortalama 2000 metre kare alanın dezenfeksiyon hizmeti 2 saat civarı sürmektedir.
Okul ve Dershane Dezenfeksiyon Hizmeti
Okul ve dershaneler insan trafiğinin olduğu ve öğrencilerin yan yana oturduğu düşünüldüğünde bulaş riski yüksek ortamlardır. Sık sık nano teknoloji yöntemi ile dezenfekte edilmesi elzemdir.

Sıkça Sorulan Sorular

1.Dezenfekte Hizmeti Nasıl Yapılıyor ?

Temas edilen yerlere önce püskürtme yöntemi ile anti bakteriyel alkol bazlı ürünler püskürtülüyor, sonrasında temiz bez ile siliyoruz. Kapalı ortamda havayı da püskürtme yöntemi ile dezenfekte ediyoruz. Instagram sayfamızdan, yaptığımız dezenfekte hizmetlerinin fotoğraflarımıza ulaşabilirsiniz.

2.Dezenfekte Edilen Ortam Ne Kadar Süre İle Temiz Kalıyor ?

Yeni üretilen ürünler ile ortamların steril kalma süreleri de değişmiş oldu, yaklaşık olarak 1 ay kadar dezenfekte etkisi devam etmektedir. Uzmanlar 1 ay süreyle dezenfekte edilen alanların temiz kaldığını bildirmekte. Kullanılan alanın yoğunluğuna göre de bu süre değişmektedir. Mağaza ya da alışveriş merkezleri gibi yoğunluğun çok olduğu yerler haftada bir gün dezenfekte edilmektedir.

3.Bizim Temin Etmemiz Gereken Bir Şey Var Mı?

Sizin temin etmeniz gereken bir şey yoktur, ekibimiz profesyonel şekilde koruyucu tulum, maske ve gözlük ile çalışmaktadır. Antibakteriyel ürünler ve makinaları tarafımızca getirilmektedir.

4.Dezenfekte Hizmeti Sırasında Kullanılan Ürünün İçeriği ?

Nanoksia Biyoteknoloji farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Nanoksia ürünlerinde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır. İnsan sağlığına zararsız Tip 2 – Tip 4 dezenfekte ürünleri kullanılmaktadır.

5.Covid – 19 İçin Dezenfeksiyon Hizmeti Etkili Oluyor Mu?

Sadece Covid 19 için değil tüm virüsler için etkili oluyor dezenfeksiyon hizmeti ve %99.9 ortamları virüslerden arındırıyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, whaptsapp üzerinden sizinle dezenfeksiyon çalışmalarımızdan fotoğraf kareleri gönderebiliriz.

6.Dezenfeksiyon İşlemi Ne Kadar Sürüyor

Dezenfeksiyon hizmeti ortalama 100-200 metre kare daireler için 15-20 dakika sürmektedir.

Leave a comment

Whatsapp İletişim Hattı