Haşere Kabusunuz Olmasın!

Haşere sorunu istisnasız her evin başına gelmiştir. Ev, ofis, özel açık alanlarınızda yaşayabilecek birçok canlıyla karşılaşabilirsiniz. Üsküdar ilaçlama şirketi ile bütün sorunlarınızın çözümü var!

 En sık rastlanan ve sayısız zararı olan haşerelerden bazıları şunlardır:

  • Çatı faresi: Çok küçük deliklerden geçebilir ve çok rahat insanların yaşam alanlarında hayatta kalabilen bu canlı türünün gövdesi yaklaşık 16-20 cm boyunda ve ağırlığı yaklaşık 80-300 gram arasında değişir. Gözleri ve kulakları iridir. Çok iyi tırmanırlar ve binalarda, tesisat borularında, çatılarda ve ahır gibi odunluk yerlerde yaşarlar. Bir çatı faresi dört ayda yetişkin olur. Yaklaşık bir sene yaşarlar. Bir seferde dört ila sekiz kez yavrulayabilirler. Çatı fareleri yiyecek, içecekleri hatta yenilemeyen eşyalarını kemirmeye bayılırlar. Leptospirosis, kuduz gibi birçok hastalığı yayma tehlikesi taşırlar. Dışardan bakıldığında çok sevimli görünseler de aslında küçük tehlike oldukları söylenebilir.
  • Güve: Güve genelde evlerde yaşar. Kelebeğe benzer fakat daha bodurdur. Renkleri ise parlak gridir. Güvelerin bazı türleri halı, yorgan, perde gibi tekstil ürünlerini kemirir. Gıda türlerini, özellikle bakliyatları kemirenler büyük hastalıklara davetiye çıkarabilirler.
  • Hamam böceği: Kanalizasyon ve çöplüklerde yaşayan bu böcekler aklınıza gelebilecek her şeyi yiyerek hayatta kalabilirler. Yılda en az on defa yumurtlayabilen bu canlılar bir seferde 200den fazla çoğalabilirler. Banyo ve mutfak giderlerinden rahatça yaşam alanlarınıza sızabilirler. Bu mikroplu hayvanlar evinize bir kez girdiyse vay halinize…
  • Sivrisinek: Yaz aylarında kuşkusuz herkesin çilesi olan sivrisinekler, her yerde yaşayabilirler. Dişi sinekler kan emicidir. Çünkü kan sayesinde çoğalırlar. Aslında minik görünen bu canlılar çok tehlikeli olabilirler. Çünkü bir nevi canlıdan canlıya kan taşırlar ve bu da birçok hastalığa öncülük eder.

Şirketimizin Kaliteli Kimyasal İlaçlarıyla Haşereye Dur Deyin!

Üsküdar ilaçlama şirketi, itina ve dikkatle evinizdeki minik düşmanları tespit edip ihtiyacı olan ilacı hazırlar. Size gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra size temiz bir yaşam alanı sunar.

“Evim, Ofisim Kirlendi” Derdine Son!

Üsküdar ilaçlama şirketi, hazırladığı özel kimyasallarla sadece haşereleri nişan alır. Eşyalarınız ve siz güvenle orada yaşamınızı devam ettirebilirsiniz.

Whatsapp İletişim Hattı