Profesyonel Haşere İlaçlama

Haşere gibi canlılar hayatımız boyunca bize rahatsızlık vermişlerdir. Bazı zamanlarda ciddi sağlık sorunlarına bile yol açtıkları olmuştur. Etrafımızda hemen hemen her yerde ağaç, çimen, çocuk parkı bulunmakta… Mevsimsel olarak böyle yerlerde her zaman haşereler çoğalır ve bazen de bu haşereler insan sağlığına çok büyük zarar verebilir. Sağlıklı kalabilmenin yolu temiz olmaktır. Biz taksim ilaçlama şirketi olarak sizlere sağlıklı ve güvenli bir yaşam sunuyoruz. Evinizden, şirketinizden veya bulunduğunuz herhangi bir yerden çıkmadan haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Haşereleri Yok Etmenin Yolları

Keneler genel olarak çimlerde, çalılıklarda ve hayvan barınma yerlerinde bulunurlar ve tabi ki de yoldan geçen hayvanlara yapışırlar. Evcil hayvanlarınız var ise mutlaka evlerinize de sıçrayacaktır. Taksim ilaçlama şirketi sizleri sadece kenelerden değil diğer haşerelerden de kurtaracaktır. 

  • Öncelikle https://agtofistemizleme.com/ adresimizden bize ulaşarak etrafınızdaki haşerelerden kurtulabilirsiniz.
  • Kenelerin daha yoğun olduğu yerlerde bahçe, çimlik alan ve çalılık alanlar gibi yerlerde kokulu ilaçlama yöntemi kullanmaktayız.
  • Ev ortamında, şirket gibi yerlerde keneler için kokusuz ilaçlama yöntemi kullanmaktayız. 

Kapalı ortamlarda daha az haşere bulunabileceğinden ve sağlık açısından kokulu ilaçlama yönteminin zarar verebileceğinden dolayı kokusuz ilaçlama yöntemini tercih ediyoruz.

Evde bulunan böcek çeşitlerine göre ise jel ile ilaçlama yöntemini kullanarak evinizdeki böceklerden kolaylıkla kurtulmanızı sağlıyoruz.

Kokusuz ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri İnsan Sağlığına Zararlı mı?

Kokulu ilaçlama yönteminin elbette insan sağlığına zararı vardır. Ancak biz kullandığımız ilaçlama yöntemlerinin hiçbirinde kimyasal madde kullanmamaktayız. Ve kapalı ortamlarda hiçbir şekilde kokulu ilaçlama yöntemini kullanmıyoruz.

Kokusuz ilaçlama yönteminin insan sağlığına hiçbir yan etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama yalnızca haşereleri etkiler. Bu nedenle kapalı ortamlarda her zaman kokusuz ilaçlama, jel ile ilaçlama yöntemlerini kullanmaktayız.

Biz taksim ilaçlama şirketi olarak sizlerin de sağlığınızı düşünerek kullandığımız ilaçlama yöntemlerinin hiçbirinde kimyasal madde kullanmıyoruz. Sağlığınıza zarar gelmeden ve kesin olarak haşerelerden kurtulmanızı sağlıyoruz. Sizler de bir an önce çevrenizdeki haşerelerden kurtulup, rahat ve huzurlu bir hayat sürdürebilirsiniz. Sizlere de hizmet verebilmemiz adına bize internet adresimiz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp İletişim Hattı