İlaçlama İşlemi Nedir?

İlaçlama işlemi açık veya kapalı ev, ofis, park, bahçe veya deniz vb. her türlü alanda böcek, pire, kene, güve, bakteri gibi zararlı böcek ve haşerat türleri gibi insan sağlığına zarar verebilecek her türlü organizmalar için yapılabilen ve insan sağlığına zararı olmayan ilaçlama uygulaması yapılacak yerin uygunluğuna göre belirlenen yöntemler ile ilaçlanması işlemidir. Bulunduğunuz çevrede haşerelere maruz kalıyorsanız https://agtofistemizleme.com sitemizden en uygun fiyatlarla haşere temizlik işleminizi yaptırabilirsiniz. Osmanbey ilaçlama şirketi olarak sizlere en uygun fiyatlarda ve en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

İlaçlama Hizmetlerimiz

Sizlere sunduğumuz tüm ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizler için profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız ile en özel ürünlerimiz ile ilaçlama işlemlerini yapmaktayız. Kullandığımız hiçbir ilaçlama yöntemlerinde sizlerin sağlığına zarar verebilecek kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Osmanbey ilaçlama şirketi sizlere daha verimli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İşimizi en doğru, en temiz ve en güvenilir şekilde yaparak etrafınızdaki haşerelerden kesin olarak arınmanızı sağlıyoruz.

İlaçlama İşleminde Hangi Yöntemler Kullanılır?

Osmanbey ilaçlama şirketi insan sağlığına zararı olmayan ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır.

  • Kokulu ilaçlama, genellikle bahçe, park, çimlik alan ve çalılık alan gibi açık alanlarda kullandığımız yöntemdir. Açık alanlarda haşereler daha yoğun olduğu için bu yöntem kullanılır. Bu ilaçların kokuları çok keskindir. Bu nedenle hiçbir şekilde kapalı alanlarda kullanmıyoruz.
  • Kokusuz ilaçlama, genellikle ev ve ofis gibi kapalı alanlarda kullandığımız yöntemdir. Kokusuz ilaçları su içerikli hazırlayıp buharlama yöntemi ile kullanmaktayız. 
  • Jel ile ilaçlama, uzun süre etkili olduğu için kullandığımız bir yöntemdir. Böcekleri bu yöntem ile çok kolay bir şekilde yok edebiliyoruz. Böcekler üzerindeki en etkili yöntemdir. Ayrıca evcil hayvanlara da bir zararı yoktur. Kokusu olmadığı için evden ayrılmanıza gerek kalmıyor. 

İlaçlama yöntemlerimiz için hazırladığımız ilaçların hepsi ziraat mühendislerimiz kontrolünde olmaktadır. Ekibimiz en iyi ilaçlama eğitimini almış kişilerdir. Biz büyük bir şirket olarak sizlerin sağlığını da düşünerek sizleri en iyi ve en güvenli şekilde haşerelerden arındırmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir çevrenizdeki bütün haşerelerden en kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Whatsapp İletişim Hattı