İstanbul Kurumsal Temizlik Şirketi

 Günümüz dünyasının en  önemli meselelerinden biri kişisel ve  sosyal ortamın temiz tutulması ve bakımı olayıdır. Kişiler ve kurumlar hemen her gün bu  mesele ile ilgilenmek için ekstra çaba sarf etmektedirler. Bu çabanın altında hem estetik kaygısı hem de saygınlık arayışı yatmaktadır. Bir kurumun yahut kişinin yaptığı işin kalitesine ek olarak çevresel etmenlerin asla göz ardı edilemeyeceğini unutmamamız gerekir. İçinde bulunduğumuz çevrede saygınlığımızı sağlayacak ilk ve gözle görülür olgu ise temizliktir. Temizlik hizmetleri sağlayan kurumlar arasında bir tercih yapmak ise başlı başına bir meseledir. Peki, bu tercihi yapabilmek için kıstaslarımız neler olmalıdır? Esas sorulması gereken soru işte budur.

Temizlik Şirketinden Beklenen Nitelikler Nelerdir?

Temizlik şirketi dendiği zaman akla ilk gelen nitelik temizlik elemanlarının işini iyi yapması olsa bile ayrıntılı düşünüldüğünde bu listeye pek çok madde eklenmelidir. Bir temizlik şirketinden beklenen esas nitelikler şöyle sıralanabilir;

●Güvenilir olması

●Elemanların işinde titiz davranması

●Bilimsel gelişmeler eşliğinde yeni yöntemler kullanması

●İş hayatının merkezine disiplini oturtması

●Kişi odaklı değil ekip odaklı çalışmalar yapması

●Ekiplerin doğru bir şekilde koordine edilmesi vb.

Biz İstanbul Temizlik Şirketi olarak bu niteliklerin tamamına sahip olan ve her geçen gün kendini geliştiren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

İstanbul Temizlik Şirketi size salt temizlik haricinde günlük hayatınızı kolaylaştıracak pek çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerimiz şunlardır;

●Çalışanlarınızın ve sizin konfor seviyenizi yükseltecek, işe olan odağınızı arttıracak olan ofis temizliği

●Bahçelerinizi ve evinizi rahatsızlıklardan uzak tutacak olan haşere ilaçlama hizmeti

●Ofis ve evlerinizin bakış açısını güzelleştirecek olan cam temizliği

●Oldukça zahmetli fakat mecburi bir iş olan koltuk  ve halıfleks yıkamaları

●Temiz ortamın birinci şartı olan boya ve badana işleri

●Kişisel hayatınızın en özel noktası olan evinizin tertip ve temizliği

İstanbul Temizlik Şirketi evinizde, ofisinizde, bahçenizde kısaca siz nerede isterseniz orada size hizmetlerini sunmaktadır. Bize ulaşmak, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanabilmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

Anasayfa

Whatsapp İletişim Hattı