Haşerelerden Kurtulmak Artık Çok Kolay!

Sizde çevrenizdeki böcek, güve, kene gibi haşerelerle karşılaşmaktan sıkıldıysanız https://agtofistemizleme.com internet adresimizden bizlere ulaşarak çevrenizdeki haşerelerden kurtulabilirsiniz. Haşereler canımızı son derece sıkan varlıklardır. Haşerelerden kurtulmak için evinizde, ofislerinizde veya etrafınızda yaptığınız temizlik sizlere yeterli gelmeyecektir. Haşerelerden kurtulmak için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Cihangir ilaçlama şirketi olarak her zaman destek vermek adına sizlerleyiz.

Haşerelere Uygun İlaç Seçimi

Haşereler çok hızlı bir şekilde üreyip çoğalabiliyorlar. Yapılan ilaçlama işlemi doğru yapılmadığı zaman böceklerin, güvelerin, kenelerin ve pirelerin daha önceden bıraktığı yumurtalardan dolayı bulunduğunuz ortamlarda yeniden haşerelerle karşılaşabilirsiniz. Bu sebepten ötürü ilaçlama işlemlerinin doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Sizde yok etmek istediğiniz haşerelerle tekrar karşılaşmak istemiyorsanız cihangir ilaçlama şirketi ile anlaşarak haşerelerin varlığına son verebilir rahat bir hayat sürdürebilirsiniz.

İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • İlaçlama işlemi yapılmadan önce, ilaçlama yapılacak yerler tespit edilir.
  • İlaçlama yapılacak alandaki haşere türleri belirlenir ve haşerelere göre uygulanması gereken ilaç belirlenir.
  • İlaçlama yapılacak alan ev, ofis ve şirket gibi kapalı alanlar ise sağlık açısından dolayı buharlama tipi ilaçlama yöntemini kullanmaktayız. 
  • İlaçlama yapılacak alan bahçe, çimlik ve park gibi açık alanlar ise haşerelerin yoğunluğundan dolayı kokulu ilaçlama veya jel ile ilaçlama yöntemi kullanmaktayız.

Kokulu ilaçlama yöntemi böcekler için en etkili yöntemdir. Açık alanlarda en fazla kullandığımız yöntemlerden biridir. Jel ile ilaçlama işlemi böceklerin yedikten sonra zehirlenerek ölmesine sebep olan yöntemdir. Kapalı ortamlarda kullandığımız yöntemdir. Böcekler, protein ihtiyaçlarını karşılayabilmek için birbirlerinin ölülerini yerler. Zehirlenerek ölen böcek diğer böcekler tarafından yenileceği için diğer böcekler de zehirlenerek ölecektir. Jel ile ilaçlama yönteminin insan sağlığı açısından da zararı olmadığı için kullandığımız yöntemlerden biridir. Biz cihangir ilaçlama şirketi olarak sizlerin sağlığına da zarar vermeden kolaylıkla haşerelerden kurtulmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz gün içerisinde, istediğiniz her an sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Haşerelerden kurtulmak için sağlığınızdan olmayın. Biz sizlerin sağlığınızı da düşünerek haşerelerin hayatına son veriyoruz. Profesyonel ilaçlama çalışanlarımız ile sizlere garantili ilaçlama hizmeti sunarız.

Whatsapp İletişim Hattı